Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

Exkurze ve společnosti WERA Werk

04.06.2012 21:12

Dne 4.6. se studenti septimy a 3.A zúčastnili exkurze ve výrobních prostorách společnosti WERA Werk v Bystřici nad Pernštejnem.

V krátké prezentaci se studenti mohli dozvědět něco o historii společnosti, která sahá až do 30. letech minulého století. Hlavní sídlo firmy se nachází v německém Wuppertalu, odkud společnost v 90. letech rozšířila svou působnost i do České republiky, konkrétně do Bystřice nad Pernštejnem.  Od roku 1992 poskytuje společnost pracovní příležitosti občanům Bystřicka.

Po prezentaci následovala prohlídka výrobních prostor, kde se studenti mohli seznámit s výrobními technologiemi firmy. Ve své dlouholeté historii společnost doslova vyprecizovala výrobu nářadí různých druhů.  www.werawerk.cz/

Návštěva firmy WERA Werk v Bystřici nad Pernštejnem vychází z dlouholeté spolupráce naší školy s výše zmiňovanou společností.