Duhová škola

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01

Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg


reditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole ve školním vzdělávacím programu zde.

Informace o podatelně

 

Když chcete o gymnáziu vědět více:

@gybnp_official | Linktree

Maturitní příprava - rozvrh konzultací a náplň seminářů

07.05.2020 17:51

Vážení maturanti, vážení rodiče maturantů,

v prostředí Školy Online byl zveřejněn rozvrh výuky a konzultací v termínu od 11. do 29.5. 2020. Platí, že docházka je dobrovolná a docházíte pouze do seminářů, z kterých budete maturovat. Jedná se o konzultace v rozmezí od pondělí do středy 1-4 vyučovací hodina.

V rozpisu jsem vycházel ze skladby seminářů z tohoto školního roku a ponechal všechny účastníky seminářů nehledě na tom, zda maturují či nematurují z předmětu. V rámci osobních zobrazení se tedy může stát, že se některé semináře překrývají. Chtěl jsem co nejvíce zkrátit čas vaší výuky a zamezit čekání na některý ze seminářů. Předpokládal jsem také, že pokud ze semináře nematurujete, nebudete tam docházet. Navštěvujte pouze ty, které budete nutně potřebovat pro svou přípravu k maturitě. Předměty, z kterých maturujete by se neměly překrývat. Účast se zapíše a bude evidovat pouze tehdy, budete-li v hodině fyzicky přítomni.

Náplní seminářů bude opakování maturitních okruhů, popř. jejich prozkoušení. Konkrétní informace se dozvíte v jednotlivých seminářích.

V rámci cizích jazyků je vypsáno pouze jedno setkání, ale navíc absolvuje každý individuální zkoušení se svým učitelem - cvičná ústní maturita na 15 min se všemi částmi. Prosíme o vyplnění přiloženého rozpisu v tabulce excel. Napište čas zkoušení v rámci příslušného dne. Zapište pouze jednou. V rámci dne lze zkoušet 4-5 studentů. Pište se i do pondělí 11.5. Začínáme nové zkoušení a neplatí tedy, kdo už byl v pololetí zkoušen v rámci běžné výuky. Využijte na toto zkoušení především čas, kdy se vám v systému naskytly volné hodiny . 

Těšíme se na brzké shledání. Mějte na paměti, že vstup do školy je podmíněn přísnými hygienickými pravidly - viz předchozí e-mail od pana ředitele a pravidla na webu školy. 

Přeji vám klidné dny. S pozdravem Libor Veselý