Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

MUNI na gymnáziu

19.12.2021 16:24

MUNI na gymnáziu - prezenčně

3. prosince 2021 měli naši studenti maturitních ročníků díky prezentaci na naší škole možnost nahlédnout do prostor Masarykovy univerzity Brno a seznámit se s nabízenými obory, jednotlivými fakultami, využitím získaných znalostí a životem na vysoké škole.

Vzhledem k tomu, že MUNI je naší partnerskou školou a celá řada našich gymnaziálních absolventů míří za dalším studiem právě na tuto univerzitu, shledávám tuto akci pro naše studenty jako velmi přínosnou. Kladně hodnotím i to, že referent Michael Koudela provedl naše studenty elektronickou přihláškou na vysoké školy. Podělil se i o své osobní zkušenosti se studiem, poskytl celou řadu doporučení, obohatil vědomosti našich studentů i o své zkušenosti se stravováním se, ubytováním a společenským studentským životem.

Pro studenty, kteří se prezenčního setkání z různých důvodů nemohli zúčastnit, jsme toto setkání vysílali přímým přenosem přes Teams.

(P. Filipová)

 

Fotogalerie: MUNI na gymnáziu