Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

PLAVÁNÍ - PRIMA

12.02.2015 08:05

Prima plavání

 

Již tradičně je do výuky tělesné výchovy na Gymnáziu v Bystřici nad Pernštejnem zařazen zdokonalovací výcvik v plavání. Výcvik v rozsahu 10 hodin je určen pro žáky primy a probíhá v bazénu Městské sportovní haly v Bystřici n. P. Na konci výcviku je uspořádán závod, ve kterém žáci porovnají svoje dovednosti v základních plaveckých stylech (kraul, prsa a znak).

V letošním školním roce se v kategorii dívek uskutečnil závod 9. února 2015.  Z dívek byla nejrychlejší Tereza Mifková, potom Ivana Holečková a Sabina Skoumalová. Všichni závodníci se na svůj závěrečný výkon poctivě připravovali a zaslouží velkou pochvalu. Ve  výcviku budou následně pokračovat chlapci.

Na závěr je nutno podotknout, že možnost využití bazénu v hodinách TV je příjemným a efektivním doplněním komplexní výuky tohoto předmětu. Po velmi dobrých zkušenostech bychom v této praxi chtěli nadále pokračovat.

 

                                                                                              Mgr. Jan Illek, učitel TV

Fotogalerie: PLAVÁNÍ - PRIMA