Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

Prohlášení školy k výskytu koronaviru

02.03.2020 14:58

Vážení rodiče, vážení studenti

vzhledem k informacím o narůstajících případech výskytu koronaviru v Evropě si Vám dovolíme přednést následující sdělení a postup školy.

Je pravda, že zdravotními riziky se zabývají oficiální státní instituce, o situaci jednala také bezpečnostní rada, která v této souvislosti podnikla již určitá opatření.

Chceme Vám sdělit, že MŠMT zatím žádné konkrétní pokyny školám nevydalo, my však postupujeme zcela v souladu s legislativními nařízeními a standardy chování při těchto situacích.

Dne 2.3.2020 byli členové pedagogického sboru na pravidelné pedagogické radě  vyzváni k zjišťování informací v jednotlivých třídách o výjezdech studentů a jejich rodinných příslušníků do zemí s největším výskytech příznaků tohoto onemocnění. Předem se omlouváme, ale vězte, že se jedná pouze o preventivní opatření, nikoliv šíření paniky mezi obyvatelstvem.

Rádi bychom měli rámcovou představu s perspektivou několika týdnů o případném komplikovaném provozu školy. Prosíme Vás tímto o Vaši součinnost a pochopení, neboť před blížícími se týdenními jarními prázdninami přemýšlíme intenzivně především o návratu našich studentů do školy a chceme maximálně eliminovat jakákoliv rizika.

Důrazně Vás vyzýváme, abyste při jakémkoliv podezření na nákazu či při pobytu v oblastech výskytu postupovali dle pokynů oficiálních institucí a dodržovali hygienická opatření. O těchto záležitostech budou informováni i studenti naší školy a bude učiněno příslušné poučení.

Níže je přiložen dokument s oficiálním postupem našeho kraje.

Prosíme Vás tímto abyste o této skutečnosti informovali zainteresované instituce. V případě podezření prosím raději neposílejte Vaše dítě do školy.

Děkujeme za pochopení.

Vedení školy při Gymnáziu Bystřice n.P.

 

Letak covid.pdf