Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

Vyzvednutí studijních materiálů z šatních skříněk

26.03.2020 10:52

Vážení rodiče, milí studenti,

v první  fázi distančního studia jsme se s ohledem na vaši bezpečnost a zdraví  snažili řešit zadávání úkolů způsobem, který nevyžadoval, aby studenti používali materiály, které mají uložené ve svých šatních skříňkách. Vzhledem k tomu, že dochází k přetěžování informačního systému a někteří z vás požadují přístup do šatní skříňky, rozhodli jsme se přistoupit k následujícímu opatření:

K návštěvě školy využijte  pouze tyto termíny:

Pátek     27.3. 2020 od 08.00 do 18.00 hodin

Pondělí  30.3. 2020 od 08.00 do 18.00 hodin

Vs tup do školy bude umožněn pouze přes čip a vstupní dveře pro studenty. Trasa pohybu  bude vyznačena a bude odpovídat běžnému nejkratšímu způsobu . Časově omezte setrvání v prostorách šaten na co nejkratší dobu ( vyjmutí věcí ze skříňky a uložení do tašky, nikoliv  přebírání, listování apod.), tj. 2-3 minuty. Toto opatření je nutné dodržet z důvodu vaší bezpečnosti. Pokud při příchodu ke škole uvidíte, že někdo vstupuje do školy, vyčkejte před školou jeho návratu, případně zachovejte doporučovaný odstup dva metry od jiné osoby. Pokud přijedete automobilem a uvidíte před školou jinou osobu, vyčkejte ve svém vozidle , až se prostranství přede dveřmi uvolní. Do budovy vstupujte v maximálním počtu dvou osob. Ze zaměstnanců školy  bude v této době přítomna pouze služba, se kterou můžete komunikovat na pevné lince 566552920, aby dodatečně nevznikl důvod tuto službu ponechat v karanténě.

Věříme, že budete disciplinovaně přistupovat k navrhovanému řešení, protože jsme  vám nechtěli striktně vymezit  časový moment, ve kterém byste byli nuceni pod tlakem zvládnout to, co potřebujete ve škole zajistit. Děkuji vám za pochopení  a přeji vám to, co je pro všechny nejdůležitější – pevné zdraví.

Milan Hanák