Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

Zájezd do Velké Británie

16.11.2015 13:37

Zájezd do Velké Británie

25. – 31. 10 2015

V neděli 25. října jsme se vydali na exkurzi do Velké Británie, především města Brighton, kde jsme strávili čtyři noci ve velice příjemných hostitelských rodinách. Po tři dopoledne jsme navštívili celkem devítihodinovou výuku ve zdejší škole – Intensive School of English, kde se u nás střídaly tři pedagožky a procvičovali jsme zejména konverzaci v angličtině. Během týdne jsme podnikli několik výletů. Celé pondělí jsme strávili ve městě Brighton. Prohlídli jsme si Royal Pavilion, Brighton Pier a Sea Life Centre. Další den jsme se jeli podívat na nádherný Leeds Castle, přilehlé zahrady a labyrint. Ve středu jsme navštívili město Portsmouth a v něm loď Victory admirála Nelsona, na které zemřel během bitvy u Trafalgaru. Poté nás čekala vyhlídková plavba, při které jsme si prohlédli další krásné lodě. Čtvrté odpoledne jsme se vydali do přímořského města Hastings, kde jsme si prošli pobřeží a kde jsme absolvovali prohlídku pašeráckých jeskyní. Poslední den jsme strávili v Londýně. Prohlédli jsme nejznámější památky jako je pevnost Tower, Tower Bridge, katedrálu sv. Pavla a přes Milenium Bridge jsme se dostali i k divadlu Globe, kde hrál William Shakespeare. Dále jsme viděli Westminster Abbey, The Houses of Parliament s Big Benem, prošli jsme kolem Downing Street 10, a přes James Park jsme došli k Buckingham Palace.

Během této exkurze jsme viděli nejen místa, o kterých se ve škole učíme, ale zažili jsme i spoustu legrace a rádi budeme na tento týden vzpomínat.  nat. 

fo to

další foto