Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

ADVENT NA GYMNÁZIU 2017

04.12.2017 16:39

V pátek dne 24.11.2017 se v aule školy konal již 8. ročník adventního jarmarku a tvořivých dílen. Ze strany studentů byl o akci velký zájem. Stali se totiž na chvíli prodavači svých rozmanitých výrobků. A tak měli návštěvníci možnost si zakoupit drobné cukroví, voňavé perníčky, muffiny, kokosky, ochutnat vánoční punč, zavzpomínat na dětství a mlsat cukrovou vatu. K tomu si mohli nasadit téměř pravé sobí paroží a obdivovat i „nejedlý“sortiment – dřevěné hračky, svíčky, přírodní mýdla, originální vánoční dekorace, keramiku, adventní věnce, typické květiny Vánoc – rozkvetlé bramboříky, vánoční hvězdy, dále textilní patchwork, modrotisk, výrobky z pedigu, korálkové ozdoby, zimní čepice, rukavice, bylinkové sirupy  a spoustu dalšího zboží.

Malí návštěvníci se mohli zabavit u tvořivých dílen, které vedly dívky z vyššího gymnázia a zhotovit si vánoční hvězdy z různých materiálů. Kromě toho bylo možné si vyrobit i drobnou dekoraci z drátu a obrázek z barevných písků.

Děkuji za účast všem studentům, prodejcům, ochotným asistentům z řad studentů a také všem návštěvníkům, kteří se k nám do školy přišli adventně naladit.

                                                                                              Hana Borková

 

Fotogalerie: ADVENT NA GYMNÁZIU 2017