Duhová škola

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01

Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg


reditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole ve školním vzdělávacím programu zde.

Informace o podatelně

 

Když chcete o gymnáziu vědět více:

@gybnp_official | Linktree

Čtyřboj staršího a mladšího žactva

21.06.2016 12:47

Gymnázium postoupilo do krajského kola atletického čtyřboje

Velký úspěch zaznamenali starší žáci zdejšího gymnázia (tercie – kvarta). Chlapci i dívky postoupili do krajského kola atletického čtyřboje. Krajskému kolu předcházelo kolo okresní, které se konalo 27. května ve Velkém Meziříčí. Zde se z celkového počtu dvanácti škol umístily dívky na třetím místě, chlapci skončili druzí.

První červnový den se na atletickém stadionu v Třebíči konalo krajské kolo. Některé osobní rekordy našich žáků nakonec nestačily na silnou konkurenci zúčastněných škol. I přesto jsme nepropadli, což dokazuje krásné 4. místo chlapců, kteří porazili vítěze okresního kola a v celkovém pořadí zaostali o pouhých 200 bodů za bronzovou příčkou (8667 b.). Děvčata, po pozdějším přepočítání výsledků, nakonec obsadila 5. místo (7361 b.).

Postup do krajského kola byl pro naši školu velkým úspěchem a na krajské úrovni jsme dosáhli velmi dobré umístění. Určitě si naši studenti zaslouží velkou pochvalu za vzorné reprezentování školy. Konkrétní výsledky a fotografie jsou umístěny na stránkách naší školy. Gymnázium reprezentovali: Ivana Koktavá, Vendula Fořtová, Nika Stalmachová, Adéla Skoumalová, Adéla Petrová, Jiří Kabrda, Hynek Prokop, Zdeněk Toman, Vojtěch Janča a David Vavříček.                           

                                                                              Mgr. Jan Illek 

výsledky okresu :   https://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26985&stats=5     

 výsledky kraje 

foto

čtyřboj mladších žáků