Duhová škola

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01

Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg


reditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole ve školním vzdělávacím programu zde.

Informace o podatelně

 

Když chcete o gymnáziu vědět více:

@gybnp_official | Linktree

Den otevřených dveří

03.12.2016 18:03

18. listopadu 2016  - Den otevřených dveří

Jako každý rok jsme i v letošním škole nabídli veřejnosti, zájemcům o studium a obsolventům školy možnost nás navštívit v Den otevřených dveří a zároveň v den, kdy si připomínáme historické události českého národa.

První čtyři vyučovací hodiny probíhalo vyučování podle rozvrhu, hosté mohli nahlédnout do učeben, laboratoří, zapojit se do úkolů na stanovištích, seznámit se s prací na 3D tiskárně. V 5. – 6.vyučovací hodině probíhal program v aule gymnázia k 17. listopadu – Dni boje za svobodu a demokracii.

Program režírovali maturitní ročníky 4.A  a oktáva. Připomínkový program byl doplněn scénkami, vystoupením dalších tříd a školního sboru. Maturitní ročníky si pro všechny studenty, učitele i hosty připravili velmi kvalitní program, který všechny zaujal.

Během Dne otevřených dveří na naši školu zavítalo 11 žáků  z devátých  tříd a 13 žáků z pátých tříd základních škol -  TGM Bystřice n. P., Nádražní Bystřice n. P., Dolní Rožínka, Jimramov, Štěpánov, Rozsochy, Olešnice a Rovečné. Mimo jiné naši školu v tento den navštívilo i mnoho hostů a absolventů našeho gymnázia.