Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

Přednáška o zahraničním studiu

23.10.2017 10:12

Dne 19. října 2017 k nám na gymnázium dorazila posila ze společnosti Alfa Agency, aby nám rozšířila obzory a přiblížila naše možnosti týkající se zahraničního studia. Součástí přednášky byla také možnost zapojit se do soutěže o slevové poukazy. Na akci se podílely i dvě dámy z ciziny, proto část povídání zaměřená na Virginii nám byla sdělena v angličtině. Nechyběly ani vlastní zkušenosti přednášejících a videa, která nám prozradila víc o místech, kam se s těmito kurzy můžeme podívat. Zjistili jsme, že se v rámci těchto kurzů můžeme dostat téměř kamkoliv a že je možnost získat i stipendium.
                Přednáška byla poutavá a pestrá, myslím, že nejednoho z nás přiměla přinejmenším k tomu, aby tuto možnost zvážil. V hlavě nám utkvěla zásadní věc - že možnosti jsou veliké. Myslím, že můžu mluvit za všechny, když řeknu, že nám tato akce hodně dala a že nám přinesla inspiraci pro další studium.

                                                                                 Kateřina Svobodová 3.A