Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Nádražní 760
Bystřice nad Pernštejnem
593 01
Tel: 566 552 920/921
Datová schránka: ervnrrg

podatelna@gybnp.czreditel@gybnp.cz

    O škole 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem nabízí čtyřletý a osmiletý studijní obor.  

 Více o studiu na naší škole se dozvíte zde.

 

 

Chcete vědět, jak to u nás doopravdy chodí?

 @gybnp_official | Linktree

Instagram Logo Photo - Free image on Pixabay   File:Facebook f logo (2019).svg - Wikimedia Commons   Youtube Logo Images – Browse 14,027 Stock Photos, Vectors, and Video |  Adobe Stock

Soutěž v uměleckém přednesu

06.03.2017 07:51

Soutěž v uměleckém přednesu

prokazuje schopnost interpreta porozumět textu a přednést posluchačům báseň či úryvek z prózy. Naše školní kolo se uskutečnilo 16. února 2017. V 3. kategorii určené studentům primy a sekundy vystoupilo celkem šest dívek. Zvítězila Barbora Lipovská z primy, 2. místo obsadila Viktorie Slaná ze sekundy, 3. místo Anežka Prokopová z primy. Ve 4. kategorii pro tercii a kvartu vyslechla porota také 6 účastníků. 1. místo získal Lukáš Coural, 2. místo Vendula Fořtová – oba z kvarty, 3. místo patří Báře Lorencové z tercie.

První dva z každé kategorie postoupili do městského kola, které proběhlo v pátek 3. března 2017 v Domě dětí a mládeže v Bystřici n. P. Zde byli úspěšní, a tedy dále do okresního kola postupují B. Lipovská, V. Fořtová a L. Coural.

Děkujeme všem účastníkům proběhnuvších soutěžních kol za jejich výkony, blahopřejeme a věříme, že budou úspěšně reprezentovat naši školu.

/ Soutěž v uměleckém přednesu proběhla již jako 30. ročník…/

za PK čjl L. Císařová